Muizen, Wupstraat 52
210 000 euro
Beschrijving
Halfopen bebouwing (79 m²) met 2 slaapkamers én buitenruimte in Muizen (Mechelen). Deze te renoveren woning biedt tal van mogelijkheden, waaronder het creëren van een extra kamer op zolder. Gelegen op een unieke locatie nabij Planckendael en prachtige natuurgebieden, met een vlotte verbinding naar het stadscentrum van Mechelen.𝗜𝗻𝗱𝗲𝗹𝗶𝗻𝗴
Je betreedt de woning via een inkomruimte (momenteel niet afgebeeld) met aansluitend de trap naar de eerste verdieping.
Op het gelijkvloers bevindt zich de leefruimte met keukenhoek. Achteraan vind je de doucheruimte met toilet en toegang tot de binnenkoer. Via de binnenkoer bereik je de bergingen en is er een doorgang naar de straat. Verder beschikt de woning over een droge kelder.
Op de eerste verdieping zijn er 2 slaapkamers aanwezig. De ruime zolderverdieping, bereikbaar via een vaste trap, biedt uitbreidingsmogelijkheden voor het creëren van een extra kamer.
𝗘𝘅𝘁𝗿𝗮 𝘁𝗿𝗼𝗲𝘃𝗲𝗻
• Goede verbinding naar centrum Mechelen en station Muizen
• Winkels, scholen, horeca en bushaltes op wandelafstand
• Rustige en aangename woonomgeving
• Binnenkoer met bergingen
• Toegang tot achterzijde via zijingang
• Droge kelder
𝗧𝗲𝗰𝗵𝗻𝗶𝘀𝗰𝗵𝗲 𝗶𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝘁𝗶𝗲
• Verwarming via 2 gaskachels
• Geen verwarming op de verdieping (gasaansluiting reeds voorzien in 1 kamer)
• Ramen in enkel en deels dubbel glas
• Aansluiting voor wasmachine en droogkast in berging aan de binnenplaats
• EPC-label F – renovatieverplichting van toepassing (premies beschikbaar via de Vlaamse overheid: https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen-vanaf-2023) .
𝗪𝗲𝘁𝘁𝗲𝗹𝗶𝗷𝗸𝗲 𝘃𝗲𝗿𝗺𝗲𝗹𝗱𝗶𝗻𝗴𝗲𝗻
• Gelegen in woongebied | Niet gelegen in een verkaveling
• Geen gerechtelijke maatregelen | Geen voorkooprecht
• Woning wordt geacht vergund te zijn
• Watertoets: P/G-score C (zie hiervoor de watertoets bij downloads)
Ben je een handige renovator of investeerder die potentieel ziet? Dan is dit een unieke kans om deze woning volledig naar eigen smaak te vernieuwen en om te vormen tot een gezellige thuis op een uitstekende locatie nabij Mechelen!
Algemene gegevens
| Adres: | Wupstraat 52 Muizen |
| Referentie: | 26/6678 |
| Vraagprijs: | € 210.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In woonwijk, Aan rustige weg, Buiten bebouwde kom, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 0,79 are |
| Perceeldiepte: | 5 m |
| Bewoonbare opp.: | 79 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1918 |
| Gevelbreedte: | 4 m |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (0 m², 0 m²) |
| Douchekamer: | Ja |
| WC: | 1 |
| Keuken: | Ja, Open keuken |
| Berging: | 9 m² |
| Kelder: | 12 m² |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel |
| Verwarming: | Gaskachels, Aardgas |
In de buurt
winkels
scholen
restaurants
Bakkerij
Meer info?
Contacteer ons
Contacteer ons
Downloads
Wettelijke info
EPC Index: 748,00KWh/m²/jaar
EPC Certificaat Nr.: 3792063-RES-1
Stedenbouwkundige vergunning: Neen
Voorkooprecht: Neen
Verkavelingsvergunning van toepassing: Neen
Stedenbouwkundige bestemming: Woongebied
Overstromingsgevoelig:
Geen overstromingsgevoelig gebied
Geen afgebakende zones: Geen afgebakende zones
Overstromingsgebied: Geen afgebakende zones
EPC Certificaat Nr.: 3792063-RES-1
Stedenbouwkundige vergunning: Neen
Voorkooprecht: Neen
Verkavelingsvergunning van toepassing: Neen
Stedenbouwkundige bestemming: Woongebied
Overstromingsgevoelig:
Geen overstromingsgevoelig gebied Geen afgebakende zones: Geen afgebakende zones