Haacht, Heike 29
486 000 euro
Beschrijving
Ruime, karaktervolle woning met 3 slaapkamers, dubbele garage en tuin. De eigendom is gelegen op een toplocatie aan de rand van natuurgebied 'Schorisgat', met een uitstekende verbinding naar Leuven en Mechelen via de nabijgelegen treinstations van Haacht en Wespelaar. De woning werd opgetrokken in 1979 en werd in de loop der jaren gerenoveerd en goed onderhouden. Vg, Wglk/Ng, Gmo, Gvkr, Gvv. EPC-score : 688 (label F - renovatieverplichting). Oppervlakte : 11a 78ca. Oriëntatie tuin : noordwesten.INDELING :
Onderaards :
Kelder 1, kelder 2 (luik kruipruimte), kruipruimte.
Gelijkvloers : (plafondhoogte: ± 2,63m)
Inkomhal (vestiairehoek), sas (trap naar dakverdieping en kelder), living (inbouwcassette hout, schuifraam), keuken (aanrecht in natuursteen, aanbouwkasten, microgolfoven, inductiekookplaat, dampkap, dubbele synthetische spoelbak met afdruipvlak, ijskast, vaatwasmachine), veranda (buitendeur, dubbel schuifraam met schuifhorren), bureau, toilet (wc en lavabo), nachthal, slaapkamer 1, slaapkamer 2, slaapkamer 3, badkamer (ligbad, toilet, bidet, douchecabine met jets, 2 lavabo's op meubel), dubbele garage (extra toegang dakverdieping, 2 automatische kantelpoorten, aansluiting wasmachine en droogkast, keramische uitgietbak, elektriciteitsinstallatie, watermeter, waterverzachter - plaats voor 3 wagens), werkplaats (extra toegang naar dakverdieping).
Dakverdieping : (hoogte: ± 2,38m tot nok)
Ruime dakverdieping, momenteel in gebruik als stockage maar met potentieel voor extra slaapkamers of hobbyruimte.
Afzonderlijk :
Siervijver met filterinstallatie en fontein (geschikt voor koi).
AFWERKING :
- Vloer : keramische tegels, vast tapijt, granito tegels, linoleum.
- Muren : behangen, betegeld, geschilderd pleisterwerk, glasvezelbehang.
- Plafond : behangen, geschilderd pleisterwerk.
AFMETINGEN :
Zie indelingsplannen bij downloads.
DIVERSEN :
Ramen in hout met dubbele beglazing. Rolluiken in pvc met lint, groot rolluik living is elektrisch. Decentrale verwarming met accumulatiekachels en directe kachels.
STEDENBOUWKUNDIG :
Stedenbouwkundige vergunning : ja
Stedenbouwkundige bestemming : woongebied met landelijk karakter en deel in natuurgebied.
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd.
Voorkooprecht : nee
Verkavelingsvergunning : nee
P en G-score: A
Algemene gegevens
| Adres: | Heike 29 Haacht |
| Referentie: | 6677 |
| Vraagprijs: | € 486.000 |
| Type: | Villa |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 11,78 are |
| Perceelbreedte: | 27 m |
| Perceeldiepte: | 45 m |
| Bewoonbare opp.: | 240 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1979 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (16 m², 12 m², 10 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Bureau: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 10 m² |
| Zolder: | 140 m² |
| Kelder: | 23 m² |
| Veranda: | 40 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord-West |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 3 plaatsen |
| Garage Oppervlakte: | 46 m² |
| Garage Types: | Inpandig, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Comfort: | Waterontharder, Aansluiting internet |
| Service: | Waterontharder |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
In de buurt
winkels
scholen
restaurants
Bakkerij
Meer info?
Contacteer ons
Contacteer ons
Downloads
Wettelijke info
EPC Index: 688,00KWh/m²/jaar
EPC Certificaat Nr.: 20250221-0003536194-RES-1
Stedenbouwkundige vergunning: Ja
Voorkooprecht: Neen
Verkavelingsvergunning van toepassing: Neen
Stedenbouwkundige bestemming: Woongebied met landelijk karakter
Overstromingsgevoelig:
Geen overstromingsgevoelig gebied
Geen afgebakende zones: Geen afgebakende zones
Overstromingsgebied: Geen afgebakende zones
EPC Certificaat Nr.: 20250221-0003536194-RES-1
Stedenbouwkundige vergunning: Ja
Voorkooprecht: Neen
Verkavelingsvergunning van toepassing: Neen
Stedenbouwkundige bestemming: Woongebied met landelijk karakter
Overstromingsgevoelig:
Geen overstromingsgevoelig gebied Geen afgebakende zones: Geen afgebakende zones