Boortmeerbeek, Beringstraat 44
1 500 euro
Beschrijving
Volledig gerenoveerde woning met centrale ligging in het hart van Boortmeerbeek, op wandelafstand van alle dagelijkse voorzieningen.Het gelijkvloers verwelkomt u met een volledig uitgeruste open keuken met kookeiland, die naadloos overgaat in de lichtrijke leefruimte met directe toegang tot het westgerichte terras. Verder vindt u hier een inkomhal en een praktische berging.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee volwaardige slaapkamers, een polyvalente ruimte die kan dienen als bureau of dressing en een moderne badkamer met o.a. een ruime inloopdouche en toilet.
De zolderverdieping biedt plaats aan een ruime en karaktervolle derde slaapkamer met daarnaast een technische ruimte (ventilatiesysteem, omvormer).
Deze instapklare woning, afgewerkt met oog voor detail, wacht op haar eerste bewoners om er een warme thuis van te maken!
✨ 𝗘𝘅𝘁𝗿𝗮 𝘁𝗿𝗼𝗲𝘃𝗲𝗻
Vloerverwarming op gelijkvloers
Ventilatiesysteem D | Waterontharder
Verwarming met warmtepomp
Zonnepanelen | Voorzieningen voor plaatsen laadpaal
Oprit naast woning - parkeermogelijkheden!
Inclusief verlichtingsarmaturen.
🗝️ 𝗣𝗿𝗮𝗸𝘁𝗶𝘀𝗰𝗵𝗲 𝗵𝘂𝘂𝗿𝗶𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝘁𝗶𝗲
Huurprijs: € 1 500 per maand | Huurwaarborg: 3 maanden
Huurcontract: woninghuur (1 jaar overgaand in 9 jaar)
EPC in opmaak (ingrijpende energetische renovatie - EPB-dossier lopende)
Plaatsbeschrijving door expert op gemeenschappelijke kosten (€ 248,05 incl. 21% BTW)
Onmiddelijk beschikbaar
✨ 𝗜𝗻𝗱𝗲𝗹𝗶𝗻𝗴 (zie indelingsplannen bij downloads)
Gelijkvloers:
Inkomhal met afzonderlijk toilet en technische ruimte onder trap (waterontharder), woonkamer met aansluitend open en ingerichte keuken (kookeiland met inbouwkasten, vaatwasmachine en spoelbak, kastenwand met inbouwkasten en inductiekookplaat, dampkap, koelkast, oven), bergruimte met technieken (aansluiting wasmachine- droogkast, warmtepomp, zekeringenkast).
Verdieping 1:
Nachthal, slaapkamer 1, slaapkamer 2, bureel/ dressing, badkamer (dubbele lavabo in meubel, console, inloopdouche, toilet)
Verdieping 2 (onder dak): ruime 3de slaapkamer, technische ruimte (ventilatiesysteem)
Exterieur: voortuin met brievenbus, oprit naast woning met toegang, ruime buitenruimte / terras achteraan de woning met beplanting.
📞 Interesse? Contacteer ons snel voor een bezoek via mail mét vermelding van telefoonnummer!
Algemene gegevens
| Adres: | Beringstraat 44 Boortmeerbeek |
| Referentie: | 26/6708 |
| Prijs: | € 1.500 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | In centrum, Gemeente |
| Bewoonbare opp.: | 130 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (13.80 m², 10.56 m², 15.57 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Bureau: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Neen |
| Tuin oriëntatie: | West |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Parking: | 3 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Comfort: | Ventilatiesysteem Type-D, Vloerverwarming, Waterontharder, Domotica, Aansluiting internet |
| Service: | Hemelwaterreservoir, Waterontharder |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas, Superisolerend |
| Verwarming: | Vloerverw. gedeeltelijk, Warmtepomp |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Domotica: | Ja |
In de buurt
winkels
scholen
restaurants
Bakkerij
Meer info?
Contacteer ons
Contacteer ons
Downloads
Wettelijke info
Stedenbouwkundige vergunning: Ja
Overstromingsgevoelig:
Geen overstromingsgevoelig gebied
Geen afgebakende zones: Geen afgebakende zones
Overstromingsgebied: Geen afgebakende zones
Overstromingsgevoelig:
Geen overstromingsgevoelig gebied Geen afgebakende zones: Geen afgebakende zones