Haacht, Wespelaarsesteenweg 20
1 050 euro
Beschrijving
Ontdek dit uitzonderlijk ruime triplex-appartement op een absolute toplocatie in het hart van Haacht! Hier woon je centraal én rustig, met alles wat je nodig hebt letterlijk om de hoek. Van de gezellige markt en winkels tot scholen en bushaltes: alles ligt op wandelafstand.Binnenin word je verrast door maar liefst 148 m² aan lichtrijke leefruimte, verdeeld over drie verdiepingen. De woning beschikt o.a. over drie ruime slaapkamers, een badkamer, 2 afzonderlijke toiletten, een aangenaam noordwestgericht terras van circa 15 m² en een afzonderlijke garagebox.
Praktische informatie:
• Huurprijs: € 1.050 p.m.
• Huurwaarborg: 3 maanden
• Standaard huurcontract: 9 jaar (vroegere 3-6-9)
• Vrij vanaf 1 juni 2026
• Geen lift in gebouw
• EPC-score: 202 - label C
• Plaatsbeschrijving door expert op gemeenschappelijke kosten (50/50).
INDELING : (Zie indelingsplan bij downloads.)
Gelijkvloers :
Private inkomhal (trap naar verdieping)
Eerste verdieping :
Overloop (trap naar dakverdieping, vestiairekast), toilet (hangwc en lavabo), Ruime living met bureauhoek, ingerichte keuken, berging (aansluiting wasmachine en droogkast, gasketel).
Dakverdieping :
Nachthal, badkamer (ligbad, douche, 2 lavabo's in meubel met spiegelkast, handdoekdroger), toilet (hangwc), slaapkamer 1, slaapkamer 2, slaapkamer 3, berging.
Afzonderlijke garage en terras.
AFWERKING :
- Vloer : keramische tegels, natuursteen, linoleum.
- Muren : geschilderd pleisterwerk, betegeld.
- Plafond : geschilderd pleisterwerk.
DIVERSEN :
Centrale verwarming op gas met radiatoren. Aluminium, draai- en kiepramen met dubbele beglazing.
Een plaatsbeschrijving bij intrede wordt opgemaakt door een deskundige. De kosten hiervoor zijn voor de helft ten laste van de huurder.
Algemene gegevens
| Adres: | Wespelaarsesteenweg 20/3 Haacht |
| Referentie: | 26/6709 |
| Prijs: | € 1.050/maand |
| Type: | Triplex |
| Beschikbaar vanaf: | 1/06/2026 |
| Ligging: | In centrum, Gemeente |
| Bewoonbare opp.: | 148 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Terras: | 15 m² |
| Tuin: | Neen |
| Tuin oriëntatie: | Noord-West |
| Garage Types: | Vrijstaand steen |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
Comfort
| Comfort: | Aansluiting internet |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
In de buurt
winkels
scholen
restaurants
Bakkerij
Meer info?
Contacteer ons
Contacteer ons
Downloads
Wettelijke info
EPC Index: 202,00KWh/m²/jaar
EPC Certificaat Nr.: 20260330-0003835997-RES-1
Overstromingsgevoelig:
Geen overstromingsgevoelig gebied
Geen afgebakende zones: Geen afgebakende zones
Overstromingsgebied: Geen afgebakende zones
EPC Certificaat Nr.: 20260330-0003835997-RES-1
0
700
Geen overstromingsgevoelig gebied Geen afgebakende zones: Geen afgebakende zones