Haacht, Stationsstraat 20
965 euro
Beschrijving
Stijlvol en recent penthouse op de derde verdieping van Residentie Dijleland, gelegen in het centrum van Haacht. Geniet van een topligging met winkels, horeca en alle voorzieningen binnen handbereik!β¨ 𝗜𝗻𝗱𝗲𝗹𝗶𝗻𝗴:
Lichtrijke leefruimte met toegang tot een ruim zuidgericht terras
Open, volledig uitgeruste keuken met praktische berging
Inkomhal | 1 slaapkamer | Afzonderlijk toilet
Badkamer met inloopdouche
β¨ 𝗜𝗻𝗰𝗹𝘂𝘀𝗶𝗲𝗳:
Ondergrondse autostaanplaats + kelderberging
Lift in het gebouw
Airconditioning in leefruimte en slaapkamer
Vloerverwarming en ventilatiesysteem type D
Instapklaar met gordijnrails en verlichtingsarmaturen
🗝οΈ 𝗣𝗿𝗮𝗸𝘁𝗶𝘀𝗰𝗵𝗲 𝗵𝘂𝘂𝗿𝗶𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝘁𝗶𝗲:
Huurprijs: β¬ 965 p.m. | Huurwaarborg: 3 mnd.
Forfait gem. kosten: β¬ 110 p.m.
Huurcontract: standaard 9 jaar | EPC 61 kWh/m² (Label A)
Beschikbaar vanaf 01 juli 2026
Plaatsbeschrijving wordt gemaakt in onderling overleg met de verhuurder.
GEDETAILLEERDE INDELING: (zie indelingsplan bij downloads)
Gelijkvloers: Gemeenschappelijke inkomhal met brievenbussen, lift en trap naar verdiepingen.
Verdieping 3: Appartement: inkomhal, toilet, leefruimte (videofoon, thermostaat, airco) met open keuken voorzien van alle toestellen (combi-oven, vaatwasser, vitrokeramische kookplaat, dampkap, koelkast, roestvrije spoelbak) met aansluitend toegang tot terras (verlichting, stopcontact en waterkraan). Verder beschikt het appartement over 1 slaapkamer (airco), een badkamer met inloopdouche, lavabo in meubel en handdoekdroger. Berging met alle technieken: ventilatiesysteem D, condensatiegaswandketel, aansluiting wasmachine/droogkast.
Ondergronds: Autostaanplaats in ondergrondse parking + kelderberging.
DIVERSEN:
Ramen zijn voorzien van horren. Individuele tellers voor water, gas en elektriciteit.
Algemene gegevens
| Adres: | Stationsstraat 20/302 Haacht |
| Referentie: | 26/6753 |
| Prijs: | € 965/maand |
| Type: | Penthouse |
| Beschikbaar vanaf: | 1/07/2026 |
| Ligging: | In centrum, Gemeente |
| Bewoonbare opp.: | 63 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2024 |
| Op verdieping: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | β¬ 110/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Inpandig, Souterrain, Parkeerplaats, Toegang tot lift, Elektrische poort |
Comfort
| Comfort: | Ventilatiesysteem Type-D, Vloerverwarming, Airco, Waterontharder, Aansluiting internet |
| Service: | Waterontharder |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, Aluminium |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas, Superisolerend |
| Verwarming: | Airconditioning, Vloerverw. geheel, Condensatieketel, Hoogrendementsketel |
| Airco: | Ja - Leefruimte + slaapkamer |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
In de buurt
winkels
scholen
restaurants
Bakkerij
Meer info?
Contacteer ons
Contacteer ons
Downloads
Wettelijke info
EPC Index: 61,00KWh/mΒ²/jaar
EPC Certificaat Nr.: 24033-G-OMV_2018056268/EP05954/A001/D01/SD012
Stedenbouwkundige vergunning: Ja
Overstromingsgevoelig:
Geen overstromingsgevoelig gebied
Geen afgebakende zones: Geen afgebakende zones
Overstromingsgebied: Geen afgebakende zones
EPC Certificaat Nr.: 24033-G-OMV_2018056268/EP05954/A001/D01/SD012
0
700
Overstromingsgevoelig:
Geen overstromingsgevoelig gebied Geen afgebakende zones: Geen afgebakende zones