Haacht, Grote Baan 51
920 euro
Beschrijving
Ruim en lichtrijk dakappartement (136m²) met autostaanplaats in de dorpskern van Wespelaar. Het appartement, gelegen op de tweede verdieping beschikt naast de ruime leefruimte met open keuken over een inkomhal met toilet, twee slaapkamers en een badkamer. Een uitschuiftrap biedt toegang tot de afgewerkte zolderruimte waar een hobbyruimte mogelijk is. Goede verbindingen met openbaar en privatief vervoer. Topligging nabij station Wespelaar. EPC-score 134 (label B). Geen lift.Huurprijs: € 920 p.m. Prov. gem. kosten: € 60 p.m. Huurcontract: 9 jaar (vroegere 3-6-9). Beschikbaar vanaf 01 mei '26. Plaatsbeschrijving op gemeenschappelijke kosten (50/50).
INDELING:
Gelijkvloers: inkomhal van appartement met brievenbus. Autostaanplaats achter het gebouw.
Tweede verdieping links: inkomhal die toegang geeft tot het toilet, twee slaapkamers, de badkamer (ligbad met douche in bad, wastafel, aansluiting wasmachine/droogkast) en de woonkamer (airco) met open keuken (koelkast, kookplaat, oven, dampkap). In de woonkamer is een luik met uitschuiftrap die uitgeeft op de ingerichte (hobby)ruimte erboven.
DIVERSEN:
Verwarming met elektrische accumulatiekachels, airco in woonkamer, verlichtingsarmaturen en horren aanwezig. Ingemaakte kasten in slaapkamers en verdieping onder dak.
Individuele teller voor elektriciteit.
Prov. gem. kosten: € 60 p.m. (onderhoud gem. delen + verbruik water hetwelk jaarlijks wordt afgerekend - jaarlijkse afrekening via calorimeters)
Plaatsbeschrijving via een expert, kosten hiervan voor de helft van de huurder. (€ 187,55 incl. 21% BTW)
Conformiteitsattes voor verhuur aanwezig - max. aantal bewoners: 3.
Algemene gegevens
| Adres: | Grote Baan 51/6 Haacht |
| Referentie: | 26/6700 |
| Prijs: | € 920/maand |
| Type: | Dak appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/05/2026 |
| Ligging: | In centrum, Gemeente |
| Bewoonbare opp.: | 136 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 60/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (14 m², 11 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | 7 m² |
| Garage Types: | Parkeerplaats, Buiten |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Comfort: | Airco |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Veluxramen met zonwering |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Airconditioning, Elektriciteit - Accumulatiekachels |
| Airco: | Ja - Woonkamer |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
Wettelijke info
EPC Index: 134,00KWh/m²/jaar
EPC Certificaat Nr.: 20220112-0002524962-RES-1
Overstromingsgevoelig:
Geen overstromingsgevoelig gebied
Geen afgebakende zones: Geen afgebakende zones
Overstromingsgebied: Geen afgebakende zones
EPC Certificaat Nr.: 20220112-0002524962-RES-1
0
700
Geen overstromingsgevoelig gebied Geen afgebakende zones: Geen afgebakende zones